جزییات خبر

حذف رمز بیش از 3000 کارت هوشمند سوخت در منطقه میاندوآب

(چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰) ۰۹:۰۰

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب از بازگشایی رمز بیش از سه هزار کارت هوشمند سوخت شهروندان در هشت ناحیه تحت پوشش این منطقه در سال 1399 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب، سیدجواد فیض‌حسینی با بیان این خبر افزود: پس از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت و با توجه به ضرورت استفاده از کارت هوشمند سوخت توسط مالکان خودروهای شخصی، در سال گذشته بیش از سه هزار و 200 کارت هوشمند سوخت بنزین شهروندان در سطح نواحی تابعه منطقه رمزگشایی و تحویل صاحبان خودروها شده است.

 

فیض‌حسینی در ادامه از فعال بودن دستگاه‌های حذف رمز در سطح نواحی تابعه خبر داد و گفت: شهروندانی که رمز کارت هوشمند سوخت خود را فراموش کرده‌اند، می‌توانند به نواحی (میاندوآب، مهاباد، نقده، پیرانشهر، سردشت، بوکان، تکاب و شاهیندژ) مراجعه و با در دست داشتن مدارک هویتی خود و خودرو شامل کارت ملی مالک خودرو، کارت خودرو و کارت سوخت در مدت زمان کوتاه نسبت به حذف رمز کارت هوشمند سوخت خود و بازگشایی آن اقدام کنند.

 

وی اضافه کرد: مالکین خودروهایی که به هر دلیلی فاقد کارت سوخت هستند، می‌توانند با در دست داشتن کارت ملی، کارت خودرو و برگ سبز خودرو به دفاتر پلیس + 10 مراجعه و در خواست صدور کارت سوخت جدید کنند و برای پیگیری روند صدور کارت المثنی خود نیز می‌توانند از طریق سامانه WWW.EPOLICE.IR اقدام کنند.

 

مدیر منطقه میاندوآب در پایان با اشاره به فعالیت شبانه‌روزی کلیه جایگاه‌های عرضه فرآورده‌های نفتی در سطح منطقه، گفت: رمز کارت سوخت‌های صادره جدید، چهار رقم آخر کد ملی مالک خودرو است و همشهریان عزیز برای رفع هرگونه مشکل در کارت هوشمند سوخت خودرو خود می‌توانند به یکی از نواحی منطقه مراجعه کنند.

 

بازگشایی کارت هوشمند سوخت1

 

بازگشایی کارت هوشمند سوخت2

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید