جزییات خبر

دریافت سوخت ژنراتور مشترکین برق منوط به ثبت‌نام در سامانه سدف است

(سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۰) ۰۹:۴۵

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه گفت: به منظور کمک به مدیریت پیک بار مصرف برق و همچنین رفع مشکل قطعی برنامه‌ریزی شده جریان برق در واحدهای اداری و اماکن عمومی و شخصی، کلیه مشترکین برق می‌توانند برای دریافت سوخت ژنراتور در سامانه درخواست فرآورده‌های نفتی (سدف) ثبت‌نام کنند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه، احمد مجرد با اعلام خبر فوق گفت: تمامی دستگاه‌های اجرایی با معرفی‌نامه کتبی از سوی بالاترین مقام دستگاه اجرایی و همچنین معرفی‌نامه از شرکت برق می‌توانند به صورت الکترونیکی در سامانه سدف به آدرس NEWTEJARATASAN.NIOPDC.IR ثبت‌نام کنند.

مجرد گفت: آن‌دسته از ادارات و واحدهای تولیدی و صنعتی که دارای مولد برق و دیزل ژنراتور هستند، با ارسال تصویر قرارداد با شرکت برق یا معرفی‌نامه می‌توانند بر اساس آخرین میزان تولید برق و تایید شرکت توزیع نیروی برق استان، نسبت به دریافت سوخت با ثبت‌نام در سامانه مذکور اقدام کنند.

وی افزود: برای اماکن شخصی اعم از مجتمع‌های مسکونی و آپارتمان‌ها که مجهز به برق اضطراری یا دستگاه ژنراتور هستند، فقط با ثبت‌نام در سامانه یاد شده و با انتخاب نزدیکترین پیمانکار یا فروشندگی سوخت و همچنین بازدید کارشناسان نواحی تابعه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه، حواله الکترونیکی سوخت را دریافت کنند.

مدیر منطقه ارومیه خاطر نشان کرد: تصمیم فوق برای رفع مشکل خانوارها در زمان قطعی برق و کمک به مدیریت پیک مصرف در منطقه اتخاذ شده و کارکنان منطقه در مهندسی فرآورده‌ها، انبارهای نفت و نواحی آماده ارائه خدمات حضوری و غیرحضوری در بستر خدمات الکترونیکی دولت هستند.

 

سوخت ژنراتور

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید