جزییات خبر

نقش و اهمیت رسانه‌ها در اطلاع‌رسانی دقیق و انعکاس اطلاعات

(دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰) ۰۹:۳۹

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان گفت: رسانه‌ها با انعکاس مشکلات و نقد سازنده از سازمان‌های مختلف، می‌توانند به بهبود مدیریت دستگاه‌ها و خدمات به مردم کمک کنند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان، عبدالله گیتی‌منش با حضور در خبرگزاری محلی ایرنا اظهار داشت: رسانه‌ها در کنار انعکاس درست خدمات دستگاه‌های مختلف، مشکلات و مسائل را نیز به نحو صحیح و سازنده اطلاع‌رسانی کنند.

گیتی‌منش با اشاره به اینکه به رسانه و روابط عمومی اعتقاد زیادی دارم، اضافه کرد: انتقاد حق رسانه‌ها است اما نقد باید منصفانه و با هدف اصلاح و بهبود مدیریت و خدمات به مردم بوده و تخریبگرانه نباشد.

وی انعکاس اطلاعات دقیق در مدیریت دستگاه‌ها را کمک به خدمات بهتر به مردم دانست و تصریح کرد: به طور قطع بازخورد ورود منصفانه و صحیح رسانه‌ در انعکاس کمبودها، به استمرار بهبود و کیفیت مدیریت کمک خواهد کرد.

این مقام مسئول خواستار توجه سازمان‌ها و مدیران دستگاه‌ها به رسانه شد و ادامه داد: مدیران از انتقاد رسانه‌ها هراسی نداشته باشند و از این ظرفیت برای رفع نواقص موجود استفاده کنند، چراکه برخی اوقات رسانه و خبرنگار، مشکلات را بهتر و سریعتر تشخیص می‌دهند.

گیتی‌منش با بیان اینکه کار این شرکت با رسانه گره خورده است، افزود: رسانه‌ها باید مطالبات برحق مردم را انعکاس دهند و ما نیز به عنوان مدیر باید خواسته‌های شهروندان را برآورده کنیم.

 

نقد رسانه ایرنا 2

 

نقد رسانه ایرنا 1

 

نقد رسانه ایرنا 3

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید