جزییات خبر

برگزاری جلسه هم اندیشی گذر از پیک مصرف برق در سال 1400

(دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۰۹:۳۸

مدیر منطقه ایلام در این جلسه از بسیج تمامی امکانات و ظرفیت های این منطقه در راستای گذر از پیک مصرف برق سال جاری بدون خاموشی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های منطقه ایلام: علی اصغر چاغروندی در  این جلسه که با حضور مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان و مدیران کل سازمان جهاد کشاورزی، صنعت،معدن و‌تجارت، علوم پزشکی ,شرکت شهرک های صنعتی استان،نماینده دستگاه امنیتی، دادستانی و دفاتر مدیریت بحران و پدافند غیر عامل استانداری ایلام با هدف گذر از پیک ۱۴۰۰تشکیل شد با اشاره به اینکه در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و در راستای اهداف اقتصاد مقاومتی، مصرف درست انرژی باید به یک فرهنگ تبدیل شود اضافه کرد تمامی ظرفیت ها و امکانات این منطقه در جهت عبور از پیک مصرف سال 1400 بسیج شده اند.

مدیر منطقه ایلام گفت: انبارهای نفت و تمامی مجاری عرضه دارای اهمیت منطقه مجهز به مولدهای اضطراری برق هستند و دستورالعمل ها و اطلاعیه های لازم در خصوص صرفه جویی حداکثری مصرف برق برای کلیه نواحی ارسال شده است.

شیرخانی مدیرعامل شرکت توزیع برق نیز در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از روند تولید و مصرف برق در استان یادآورشد اگر امسال بخواهیم در جهت صفر شدن خاموشی قدم برداریم این مهم با همدلی و مدیریت مصرف و هم صدایی مردم و دستگاهها با صنعت برق در جهت تامین برق پایدار برای رفاه حال عمومی مردم امکانپذیر خواهد بود.

این مقام مسول اضافه کرد: در صورت صرفه جویی صنایع، چاه های کشاورزی و CNG  ها و ... مشمول طرح های تشویقی شرکت برق می شوند.

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های منطقه ایلام
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید