جزییات خبر

گردهمایی مدیران عامل و روسای منابع انسانی صنعت نفت استان ایلام با بهداری و بهداشت غرب کشور

(شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸) ۰۹:۳۱

بمنظور تبادل نظر و بررسی مشکلات حوزه درمانی کارکنان صنعت نفت استان ایلام گردهمایی با حضور مدیران عامل و روسای منابع انسانی شرکت های نفتی مستقر در استان با معاون درمان و کارشناسان بهداری و بهداشت غرب کشور به میزبانی شرکت گاز استان ایلام برگزار گردید.

در این گردهمایی مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های  منطقه ایلام آقای چاغروندی همچون سایر مدیران شرکت کننده  ضمن تسلیت فرارسیدن ماه محرم و ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان و خیر مقدم و خوش آمد گویی به میهمانان، رفع مشکلات و دغدغه های درمانی کارکنان را از اولویت های سازمان در نگهداشت نیروی انسانی و جلب رضایت خانواده های کارکنان عنوان نمود. وی ابراز امیدواری کرد علی رغم کمبودها و محرومیت های زیرساختی درمان در استان ایلام بتوانیم با گسترش خدمات درمانی صنعت نفت در استان رضایت حداکثری کارکنان را بدست آوریم.

در ادامه گردهمایی مدیران عامل شرکت های نفتی و روسای  منابع انسانی شرکتها به بیان مشکلات،نواقص ،کمبودها و چالش های درمانی کارکنان در استان از جمله نبود پزشکان طرف قرارداد در همه تخصص ها ،عدم ارائه خدمات دندانپزشکی طرف قرارداد، عدم وجود درمانگاه و بیمارستان صنعت نفت در استان، مشکلات در حوزه اعزام پزشکی خواستار رفع آنها و گسترش خدمات بهداشت و درمان نفت در استان شدند.

در ادامه گردهمایی دکتر آقایانی معاون درمان بهداری و بهداشت غرب به ابلاغ محدودیت های سازمانی در حوزه توسعه درمان در صنعت نفت اشاره و جلب رضایت کارکنان و خانواده های صنعت نفت استان ایلام را از اولویتهای مدیریت بهداشت و درمان غرب کشور عنوان نمود و در جهت رفع مشکلات و نواقص درمانی صنعت نفت استان ایلام با توجه به افزایش روز افزون و توسعه میادین نفت و گاز و نیز افزایش جمعیت طبی استان، قول مساعدت و پیگیری ویژه را از طریق ستاد بهداشت و درمان صنعت نفت دادند.

لازم بذکر است که شرکت گاز استان ایلام، شرکت پالایش گاز ایلام، شرکت پتروشیمی ایلام، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ایلام و نیز شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب(میادین تنگ بیجار – دهلران – چشمه خوش – آذر – چنگوله) هم اکنون در استان فعال می باشند. 

گردهمایی مدیران عامل و روسای منابع انسانی

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید