جزییات خبر

مجمع سالیانه سازمان بسیج کارمندان استان ایلام تشکیل شد

(دوشنبه ۳ دی ۱۳۹۷) ۱۶:۳۸

گردهمائی فرماندهان حوزه ها و پایگاههای مقاومت بسیج دستگاههای اجرایی استان به میزبانی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ایلام, برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ایلام, مجمع سالیانه سازمان بسیج کارمندان با گردهمائی فرماندهان حوزه ها و پایگاههای مقاومت بسیج دستگاههای اجرایی استان و با حضور مدیر منطقه و معاون هماهنگ کننده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان در سالن کنفرانس منطقه, تشکیل شد.

در ابتدای این گردهمائی, علی اصغر چاغروندی - مدیر منطقه, ضمن خیر مقدم به مدعوین, میزبانی شرکت را برای برگزاری این مجمع, خوش یمن دانست و آمادگی تمامی عوامل منطقه برای خدمتگزاری به سازمان بسیج کارمندی استان را اعلام کرد.

در ادامه این نشست, سرهنگ حسن زاده - فرمانده بسیج کارمندی, ضمن خیر مقدم به مدعوین, اولویت کاری بسیج را در شرایط کنونی, مبارزه در میدان جنگ نرم, عنوان کرد و گفت: یکی از مهمترین اقدامات انجام گرفته در این مجمع, تشکیل هیأت های اندیشه ورز در رده های 22 گانه با سه محور عمل راهبردی, فکر راهبردی و اندیشه راهبردی است.

سپس, سرهنگ کریمیان - معاون هماهنگ کننده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان با بیان اینکه استکبار جهانی, همه ی تلاش خود را در جنگ تمام عیار اقتصادی علیه ایران انجام می دهد که امسال در کشورمان, جشن 40 سالگی پیروزی انقلاب اسلامی برگزار نشود, اظهار داشت: تکیه بر ظرفیت های بالقوه در بسیج ادارات و استفاده از نخبگان علمی برای پیدا کردن راهکار های مطلوب, مانع از فرو پاشی نظام اسلامی می شود.

کریمیان, راه رسیدن به تمدن نوین اسلامی را در صداقت مسئولین و اعتماد مردم به مسئولین, دانست و خاطر نشان کرد: اگر مردم ایران به ظرفیت های بالقوه کشور پی ببرند, هیچ وقت جنگ روانی استکبار علیه مردم پیروز نمی شود.

در پایان این جلسه, برخی از فرماندهان حوزه ها و پایگاههای مقاومت بسیج دستگاههای اجرایی استان به بحث و تبادل نظر پیرامون مباحثی ار قبیل نماز و پرداختن به آن و شرکت دادن مدیران دستگاههای اجرائی در صفوف نماز جماعت, تقویت گروههای جهادی با ادامه روند میز خدمت در ادارات برای تکریم ارباب رجوع, کنترل حوادث پس از زلزله و برقراری ایمنی در مناطق زلزله خیز و بهره گیری مناسب بسیجیان از دانش رسانه ای و فضای مجازی, پرداختند.

بسیج کارمندی

بسیج کارمندی
بسیج کارمندی
بسیج کارمندی
بسیج کارمندی
بسیج کارمندی
بسیج کارمندی
بسیج کارمندی


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


 

تماس با ما:

ایلام ، بلوار شهید بهشتی ، پایینتر از صدا و سیمای مرکز ایلام

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ایلام

صندوق پستی : ۱۵۹۵۱-۶۹۳۱۴
شماره تلفن :
۱۱-۳۲۲۲۲۰۱۰۸۴
شماره نمابر:۳۲۲۲۸۰۲۰۸۴
مرکز پاسخگویی :۰۹۶۲۷